J. Procházka - Hrad Kost

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vlevo dole J.Procházka. Rám.

300802. Hrad Kost
Dražba ukončena:14.09.2019 20:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč