J. Procházka - Zátiší

Olej na plátně, 65x79 cm, signováno vpravo dole J. Procházka, olištováno.

2674. Zátiší
Dražba ukončena:30.09.2015 19:31:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč