Jaro Procházka - Hradčany

Olej na plátně, 40x50 cm, signováno vpravo dole Jar. Procházka, rám, zaskleno.

1886, Praha - 1949
Žák UMPRUM (1900-1904, prof. Jakesch), AVU (1915-studium přerušeno sv.v.).

2676. Hradčany
Dražba ukončena:30.09.2015 19:40:22
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč