J. Plaček

302637. Odvrácený akt

popis: Olej na plátně. 60x38 cm. Signováno vpravo nahoře. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 14.12.2019 20:17:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 09.12.2019 20:43:37 219