J. Peca - Portrét muže

Kresba, 48x32 cm, signováno vpravo dole J. Peca, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

7120. Portrét muže
Dražba ukončena:26.01.2017 18:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 05.01.2017 2:01:01 1277