J. Peca - Portrét dívky v šátku

Olej na plátně. 101x75cm. Signováno vlevo nahoře J. Peca 76. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

304123. Portrét dívky v šátku
Dražba ukončena:22.03.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč