J. Paldus - Ohře u Bohušovic

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole J. Paldus, rám.

11763. Ohře u Bohušovic
Dražba ukončena:28.06.2017 20:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč