J. Novák - Faunovo vábení

Olej na plátně, 150x100 cm. Signováno vpravo dole J. Novák 1941. Rámováno.

Stav: Malba poškozena. Rám poškozen.

58677. Faunovo vábení
Dražba ukončena:29.04.2021 20:25:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč