J. Nerad - Akt ve vlnách

Olej na plátně, 70x85 cm. Signováno vlevo dole J. Nerad. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 97 cm

J. Nerad
116361. Akt ve vlnách
Dražba ukončena:26.05.2024 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (26.05.2024 9:55:57) 15134
500 Kč 22.05.2024 21:06:41 219