J. Nejedlý

308524. Ruská trojka

popis: Pastel, 26x32 cm. Signováno vpravo dole J. Nejedlý. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 02.05.2021 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 01.05.2021 17:11:38 4441