J. Moravec - Ruce

Olej na sololitu, 86x55 cm. Signováno vlevo dole J. Moravec. Rám.

21281. Ruce
Dražba ukončena:27.06.2018 21:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 25.06.2018 6:26:17 4057
500 Kč 17.06.2018 0:11:41 4121