J. Molnár - Honosné zátiší

Olej na plátně, 51x62 cm. Signováno vpravo dole Molnár J. Rámováno.

Nejdelší strana: 75 cm

116369. Honosné zátiší
Dražba ukončena:26.05.2024 20:14:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 26.05.2024 20:11:55 766
1 000 Kč 20.05.2024 7:31:56 3425