J. Minařík - Brno - Petrov - VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 100x120 cm. Signováno dole uprostřed J. Minařík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

J. Minařík
63211. Brno - Petrov - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:01.08.2021 21:50:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč