J. Minařík

63211. Brno - Petrov - VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na plátně, 100x120 cm. Signováno dole uprostřed J. Minařík. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.08.2021 21:50:23

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč