J. Michálek - Říčka

Olej na plátně, 68x97 cm. Signováno vpravo dole J. Michálek. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 100 cm

104508. Říčka
Dražba ukončena:15.10.2023 20:22:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč