J. Mehl, F. Skořepa, J. Brož a další - Soubor 8 prací

Různé techniky, od 15x10 cm do 29x41 cm. Některé signovány. 5x rám, pasparta, sklo, 1x pasparta, sklo, 2x rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

J. Mehl, F. Skořepa, J. Brož a další
306061. Soubor 8 prací
Dražba ukončena:07.09.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč