J. Kubíček

303579. Cesta z lesa

popis: Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Kubíček. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.02.2020 20:08:20

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 11.02.2020 20:03:20 2284
600 Kč 11.02.2020 14:07:34 2765