J. Krejčí - Soubor 2 prací- Polní cesta, Po bouři

2x olej na kartonu, 35x50 cm, 35x50 cm. Obě signovány J.Krejčí. Rámováno.

Pozn.: Rámy i malby mírně poškozeny.

J. Krejčí
303543. Soubor 2 prací- Polní cesta, Po bouři
Dražba ukončena:09.02.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč