J. Kovář, Kalašová,...

41586. Soubor 6 prací

popis: Různé techniky. Od 48x43 do 11x9 cm. 5x signovány, 1x nesignováno. 5x rám, sklo. 1x pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 11.03.2020 21:14:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 06.03.2020 19:15:07 6449
600 Kč 05.03.2020 7:41:00 2467