J. Kosina, J. Kořenský, J. Štolba, J. Vávra, A. Podlaha - Konvolut 8 knih

1. Světové dějiny, Jar. Kosina, 4 svazky: Starověk, Středověk, Novověk I. a II. díl. Vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1929. Plátěná vazba.

2. Cesta kolem světa, Jos. Kořenovský, II. díl: Čína, Malajské souostroví, Cejlon, Indie, Rudé moře, Egypt. Množství dobových fotografií. Vydal J. Otto, Praha 1893-94. Polokožená zdobená vazba.

3.Na skandinávském severu, Dr. Jos. Štolba. Črty z výletu do Švédska, Norska a Dánska. Vydal J. Otto, Praha. Pevná vazba.

4. Paměti královského města Berouna, c.k. prof. Jos. Vávar. Dle původních pramenů, obsahuje dobové mapy. Vydal Emanuel Hojka, Beroun 1899. Polokožená vazba.

5. Soupis památek historických a uměleckých v Království českém od pravěku do počátku XIX. století, Dr. A. Podlaha. Díl VI. V politickém okresu Mělnickém. Množství dobových fotografií a nákresů. Vydalo nakl. Archeologické komise Čes. Akademie císaře Josefa pro vědy, slovesnost a umění. Polokožená vazba.

Pozn.: Mírně poškozeno.

J. Kosina, J. Kořenský, J. Štolba, J. Vávra, A. Podlaha
119984. Konvolut 8 knih
Dražba ukončena:14.07.2024 20:38:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč