Josef Konečný

308220. Březová alej

popis: Olej na kartonu, 32x42 cm. Signováno vlevo dole J. Konečný. Nerámováno.

pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1909-1989
Narodil se v Žarošicích u Ždánic. Studoval pražskou AVU u prof. Nechleby, který mu byl velkou tvůrčí inspirací. Věnoval se malbě, jeho hlavními tématy portréty, květinová zátiší, folklórní a venkovské motivy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

dražba ukončena: 09.04.2021 20:03:31

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 000 Kč