Jaroslav Klika - Čertovka

Olej na kartonu, 38x33 cm, signováno vlevo dole, datováno 1945, rám.

1912, Gorica
Věnoval se malbě, keramice a tapisérii. Od roku 1942 samostatně vystavoval v Čechách a na Slovensku.

Pozn.: Vzadu razítko se jménem autora.

1665. Čertovka
Dražba ukončena:26.11.2014 21:44:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 26.11.2014 18:12:36 419