J. Kameníček

303931. Výhled do kraje

popis: Olej na kartonu, 50x70. Signováno vpravo dole J. Kameníček. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 07.03.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 07.03.2020 10:51:59 2224