J. K. Kormaň

69745. Krojovaný průvod

popis: Olej na plátně, 69x99 cm. Signováno vpravo dole J.K. Kormaň. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1890 - 1960
Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě a zátiším.

zbývá: 5 dnů, 6 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:03:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 28.11.2021 6:55:36 8670