Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole J.K. Kormaň Rámováno.
Nejdelší strana: 82 cm
o autorovi: 1890 - 1960 Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě a zátiším.