J. Jiroš - Trosky

Olej na plátně fixováném na kartonu, 35x47 cm. Signováno vpravo dole J. Jiroš 54. Rámováno.

Pozn.: Zezadu přípis.

Nejdelší strana: 58 cm

J. Jiroš
102257. Trosky
Dražba ukončena:24.09.2023 20:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 24.09.2023 15:58:56 9294