J. Jelínek - Chalupy v krajině

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole J. Jelínek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

78780. Chalupy v krajině
Dražba ukončena:05.06.2022 20:23:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč