Olej na kartonu, 35x60 cm. Signováno vpravo dole J. Holub. Rámováno.
Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.
o autorovi: nar. 1895
Studoval na École des Beaux Arts v Paříži.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč