J. Heim - Venkovský kostelík

Akvarel, 37x29 cm. Signováno vpravo dole J. Heim. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen, papír mírně poškozen.

84748. Venkovský kostelík
Dražba ukončena:02.10.2022 20:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (02.10.2022 20:17:08) 7237
500 Kč 25.09.2022 22:35:03 9094