J. Heidler, Royal Dux - Dózička

Keramika, výška: 8 cm. průměr: 10 cm. Na vnitřní straně víčka značeno J. Heidler. Vespod Royal Dux.

Pozn.: Porcelánová dózička s ruční malbou, autor hrnčíř a lidový malíř J. Heidler, potomek starodávného hrnčířského rodu Heidlerů. který v Klenčí pod Čerchovem na Chodsku působí od 19. století. J. Heidler maluje podle starých původních vzorů.

J. Heidler, Royal Dux
99517. Dózička
Dražba ukončena:23.07.2023 20:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 23.07.2023 18:30:13 13222