Keramika, výška: 8 cm. průměr: 10 cm. Na vnitřní straně víčka značeno J. Heidler. Vespod Royal Dux.
Pozn.: Porcelánová dózička s ruční malbou, autor hrnčíř a lidový malíř J. Heidler, potomek starodávného hrnčířského rodu Heidlerů. který v Klenčí pod Čerchovem na Chodsku působí od 19. století. J. Heidler maluje podle starých původních vzorů.