J. Häring - Horské údolí

Olej na kartonu, 38x46 cm, signováno vpravo dole J Haring, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1952. Malíř, kreslíř, restaurátor.

J. Häring
16944. Horské údolí
Dražba ukončena:01.03.2018 21:55:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč