Josef Häring

301251. Horské hřebeny

popis: Olej na plátně, 50x75 cm. Signováno vpravo dole J. Häring. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

dražba ukončena: 06.10.2019 20:02:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 06.10.2019 19:57:36 5423
700 Kč 06.10.2019 17:56:02 2398