J. Hamburger - Dívka v okně

Olej na plátně, 52x42 cm, signováno vpravo dole J. Hamburger, rám.

Pozn.: Rám poškozený a přetřený. Signatura skryta pod rámem.

2266. Dívka v okně
Dražba ukončena:27.05.2015 20:14:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč