J. Habart

302703. Zimní cestou

popis: Olej na překližce. 41x37 cm. Signováno vpravo dole J.Habart 1937. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 17.12.2019 20:06:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč limit (17.12.2019 19:55:06) 4285
600 Kč 17.12.2019 19:54:48 279