J. Gercl - Pod zámkem

Olej na kartonu, 68x47 cm Signováno vpravo dole J. Gercl. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

J. Gercl
95788. Pod zámkem
Dražba ukončena:28.05.2023 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 28.05.2023 20:11:55 8656
500 Kč 23.05.2023 7:59:05 2039