J. Fronk - Konvolut 3 naučných plakátů

Litografie, cca 68x100 cm. Bateriové zapalováni, Karburátor, Palivové čerpadlo. Vydalo nakladatelství Naše Vojsko. 50.-60. léta 20. stol. Volné listy.

Pozn.: Poškozeno.

J. Fronk
61269. Konvolut 3 naučných plakátů
Dražba ukončena:14.07.2021 20:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 12.07.2021 19:08:34 2032