J. Florian - Pradleny u řeky

Olej na kartonu, 19x24 cm, rám, signováno vlevo dole a datováno 1965.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

872. Pradleny u řeky
Dražba ukončena:29.01.2014 20:04:25
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:600 Kč