J. E. Ridinger - Vlčí jáma

Mědirytina, 35x42 cm. Signováno vpravo dole
J. E. Ridinger. Volný list.

Pozn.: Okraje mimo tiskovou plochu mírně poškozeny.

J. E. Ridinger
44697. Vlčí jáma
Dražba ukončena:14.05.2020 21:43:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč