J. Dytrychová - Stavitelé chrámu

Kniha, 48x32 cm. Pět nesvázaných dvojarchů. Vyzdobeno 4 celostránkovými litografiemi 3+x22 cm od J. Dytrychové. Všechny signovány vpravo dole J. Dytrychová 1970. Autor básně Otakar Březina.

J. Dytrychová
22158. Stavitelé chrámu
Dražba ukončena:20.09.2018 21:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč