J. Cibulka - Na pouti

Olej na kartonu, 54x37 cm, Signováno vpravo dole J. Cibulka. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 64 cm

J. Cibulka
124031. Na pouti
Dražba ukončena:15.09.2024 20:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč