J. Černý - Soubor 2 prací

Olejomalby, 23x37 cm a 31x50 cm, signováno vpravo dole J. Černý, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

J. Černý
14536. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:29.11.2017 19:18:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč