J. C. Weber - Alpen-Pflanzen Deutschlands und der Schweiz I.a II. díl

Kniha, 13x9 cm. Dva díly ve dvou svazcích. Vydáno v Mnichově 1846. Obsahuje seznam názvů rostlin v němčině a latině a celostránkové kolorované lepty rostlin. Plátěná zlacená vazba.

Pozn.: Mírně poškozeno.

J. C. Weber
16144. Alpen-Pflanzen Deutschlands und der Schweiz I.a II. díl
Dražba ukončena:15.02.2018 18:05:54
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:1 900 Kč