J. Bohdanecký, D. Sokolová, V. Vrbová a další

67880. Konvolut 6 prací na papíře

popis: Různé techniky, od 6x6 cm do 28x49 cm. Většina signována. 4x rám, pasparta, sklo, 2x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

zbývá: 8 dnů, 18 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:19:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 14.10.2021 21:47:17 8923