J. Bohdanecký, D. Sokolová, V. Vrbová a další - Konvolut 6 prací na papíře

Různé techniky, od 6x6 cm do 28x49 cm. Většina signována. 4x rám, pasparta, sklo, 2x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

J. Bohdanecký, D. Sokolová, V. Vrbová a další
67880. Konvolut 6 prací na papíře
Dražba ukončena:24.10.2021 20:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 14.10.2021 21:47:17 8923