J. Balzer

41541. Významní muži Království českého

popis: Mědirytina, 15x10 cm. Signovány vpravo dole. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny a 1x papír mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.03.2020 20:29:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 11.03.2020 19:16:53 5327