J.  Vernet - Les pecheurs napolitains

Mědirytina, 43x33 cm, signováno vlevo dole J. Vernet Pinx, rám, pasparta.

Pozn.: Papír poškozen.

4822. Les pecheurs napolitains
Dražba ukončena:26.05.2016 19:20:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 26.05.2016 18:53:45 1564