Josef Zeman - Kytice ve džbánku

Olej na kartonu, 50x36 cm, signováno vlevo dole J. Zeman, rám.

1893, Židovice
Malbě se učil u prof. Ferdinanda Engelmüllera a poté u prof. Eug. Brachta. Za studii vycestoval do Německa, Francie, Holandska, Belgie i Anglie. Zabýval se především krajinomalbou. Častým námětem mu byl park v Průhonicích.

4296. Kytice ve džbánku
Dražba ukončena:31.03.2016 18:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč