J. Sodomka - Náves v zimě

Olej na plátně, 60x80 cm, signováno vpravo dole, datováno 1947, rám.

1359. Náves v zimě
Dražba ukončena:24.09.2014 20:30:37
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč