J. H. - Čistička bot

Olej na plátně, 30x21 cm, signováno vpravo dole, datováno 1909, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

J. H.
1241. Čistička bot
Dražba ukončena:02.06.2014 21:43:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč