J. Rombald - Žně

Olej na plátně, 95x120 cm, signováno vpravo dole, rám.

1268. Žně
Dražba ukončena:02.06.2014 22:26:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč