J. Rombald - Ženy na poli

Olej na plátně, 50x63 cm, signováno vpravo dole, rám.

Pozn.: Rám mírně omšelý.

1286. Ženy na poli
Dražba ukončena:02.06.2014 23:05:05
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 400 Kč