J. Rombald - Košíkář II

Olej na kartonu, 50x35 cm, signováno vpravo dole, rám.

1059. Košíkář II
Dražba ukončena:26.03.2014 21:11:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč